Rossmann Promocja
Hej Kochani! Długo nie pisałam na blogu, ponieważ miałam dosyć dużo na głowie w ostatnim czasie. Dzisiaj też się nie rozpiszę, ale chciałam was powiadomić, że w Rossmannie odbywa się promocja 2+2. Jeżeli macie aplikacje Rossmann to możecie śmiało korzystać z tej promocji, a jeżeli jeszcze nie to polecam ją zainstalować na swojego smartphona :) Promocja obejmuje dział kremów, maseczek, toników do twarzy, płynów micelarnych, żeli do twarzy. Do końca zostało 6 dni (koniec promocji 31,05). Już niedługo postaram się opublikować posta z produktami , które kupiłam i jak zwykle trochę o nich opowiem. Pamiętajcie o subskrypcji mojego bloga oraz zostawienia komentarza i o polecaniu bloga :)