Czarna maseczka
Witam kochani!
Ostatnio zamówiłam przez internet czarną maseczkę, która oczyszcza pory. Na początku nie wierzyłam w te wszystkie efekty pokazywane w internecie. Byłam bardzo zaskoczona efektem już po pierwszym zastosowaniu. Skora na twarzy, a zwłaszcza na nosie była oczyszczona z wągrów dodatkowo była wygładzona. Za produkt zapłaciłam 14,99 zł co nie jest dużym kosztem zwłaszcza że starcza na długi czas. Przed nałożeniem powinno się otworzyć pory przez parę wodną, ale ja nie zawszę stosuję ta metodę. Pamiętajcie też aby nie liczyć na cuda. Nie będziemy mieli idealnie oczyszczonej i gładkiej cery. Jeżeli macie jakieś pytania piszcie śmiało ;)
Ostatnio zamówiłam przez internet czarną maseczkę, która oczyszcza pory. Na początku nie wierzyłam w te wszystkie efekty pokazywane w internecie. Byłam bardzo zaskoczona efektem już po pierwszym zastosowaniu. Skora na twarzy, a zwłaszcza na nosie była oczyszczona z wągrów dodatkowo była wygładzona. Za produkt zapłaciłam 14,99 zł co nie jest dużym kosztem zwłaszcza że starcza na długi czas. Przed nałożeniem powinno się otworzyć pory przez parę wodną, ale ja nie zawszę stosuję ta metodę. Pamiętajcie też aby nie liczyć na cuda. Nie będziemy mieli idealnie oczyszczonej i gładkiej cery. Jeżeli macie jakieś pytania piszcie śmiało ;)
Komentarze
Prześlij komentarz