Maseczki do twarzy Cz.2

                            Kochani!

                 Dzisiaj przedstawię wam kolejne dwie maseczki nawilżające, które przetestowałam. Byłam ciekawa czy są warte tych pieniędzy i czy działają lub mają wpływ na wygląd skóry. Okazuje się, że czasami nie trzeba wydawać dużo, aby coś było dobre. W tym przypadku wydałam nie dużo pieniędzy i jestem zadowolona z efektów.


1.Ziaja Maseczka Nawilżająca
                             Zawiera glinkę zieloną, która wpływa na trądzik oraz wypryski. Maseczka bardzo fajna i przyjemna daje fajny chłodny efekt. Skóra jest nawilżona, ale pamiętajmy o regularnym jej stosowaniu. Nie jest droga i za to  należy się plus oraz daje efekt. 
                                                        



2,Perfecta Mezo Nawilżenie 
                                       Zawiera sok aloesowy oraz multi kwas hialuronowy. Starcza na 2 aplikacje czyli na cały tydzień, ponieważ stosujemy ją dwa razy w tygodniu. Podobno daje efekt juz po pierwszym zastosowaniu (90%). Zauważyłam ten efekt, ale był krótko trwały co oznacza, że na opakowaniu kłamią. Po jakimś czasie dopiero skóra jest  nawilżona, co dowodzi na to, że maseczka działa jak najbardziej. Więc jak najbardziej polecam :)


Pamiętajcie, żeby zostawić komentarz ;) Zapraszam do subskrypcji bloga, aby być na bieżąco z nowymi postami 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Czarna maseczka

Maseczki do twarzy Cz.1