Wyprzedaż w Rossmannie

                                                      Hej Kochani!

 Dzisiaj chcę się z wami podzielić tym co udało mi się kupić na tego rocznej promocji w Rossmannie. Dzięki aplikacji zyskałam -55% na wszystkie kosmetyki. Kiedy poszłam do sklepu o godzinie 11 na półkach nie było już połowy produktów. Były tam takie tłumy, że ledwo co można było się dostać do jakiegokolwiek stoiska. Jednak mi się udało i teraz pokażę wam co udało mi się kupić :)

                     
   



1. Rimmel Lasting Finish Primer. Przed promocją kosztował 27,99 zł/ po 12.59 zł
                                                        
 
Jak dla mnie świetny pod makijaż :)


2,Rimmel Wake Me Up podkład nr 103. Przed 46,99 zł/ po 21.14  zł
                                                               
Daje efekt świeżej i wypoczętej skóry 

3,K*lips Mate Milky Brown nr 3. Przed 25,39 zł/ po 11.42 zł
                                                        
Dość długotrwały efekt 

4,Rimmel Volume Shake Maskara Pogrubiająca. Przed 39.99 zł/ po 17.99zł

                                                            
 
Średnio ją lubię 

5.Mineralny Róż do policzków nr3. Przed 9,79 zł/ po 4.40  zł
   
 
                                Delikatny róż nadający fajny świeży efekt 

6.Puder ryżowy Lovely white chocolate. Przed 23,69 zł/ po 10.66 zł
     

                                           Jestem z niego mega zadowolona 

7,Maybelline Super Stay 24 nr 21. Przed 41,99 zł/ po 18.89 zł
                                         
                                                       Świetny             

I to koniec mojego szaleństwa w Rossmannie. Kupiłam zapasy chyba na cały rok i to po bardzo niskich cenach. Świetnie, że miałam okazje także niektóre z nich wypróbować pierwszy raz i jestem mega zaskoczona. Podzielcie się swoimi zdobyczami w komentarzu ;)           

Komentarze

  1. Cziłam się na tą pomadkę z lovely k lips !
    Zapraszam do siebie kochana <3
    stay-possitive.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne nowości :)
    Mam pytanie, piszesz o promocji -55%, a przeglądając ceny produktów przed i po, po przeliczeniu troszkę mi się nie zgadza. Jesteś pewna, że skorzystałaś z promocji, aż -55%?
    Pozdrawiam!

    lublins.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czarna maseczka

Maseczki do twarzy Cz.1

Maseczki do twarzy Cz.2