Wyprzedaż w Rossmannie
Hej Kochani!
Dzisiaj chcę się z wami podzielić tym co udało mi się kupić na tego rocznej promocji w Rossmannie. Dzięki aplikacji zyskałam -55% na wszystkie kosmetyki. Kiedy poszłam do sklepu o godzinie 11 na półkach nie było już połowy produktów. Były tam takie tłumy, że ledwo co można było się dostać do jakiegokolwiek stoiska. Jednak mi się udało i teraz pokażę wam co udało mi się kupić :)

Jestem z niego mega zadowolona
7,Maybelline Super Stay 24 nr 21. Przed 41,99 zł/ po 18.89 zł
Dzisiaj chcę się z wami podzielić tym co udało mi się kupić na tego rocznej promocji w Rossmannie. Dzięki aplikacji zyskałam -55% na wszystkie kosmetyki. Kiedy poszłam do sklepu o godzinie 11 na półkach nie było już połowy produktów. Były tam takie tłumy, że ledwo co można było się dostać do jakiegokolwiek stoiska. Jednak mi się udało i teraz pokażę wam co udało mi się kupić :)
1. Rimmel Lasting Finish Primer. Przed promocją kosztował 27,99 zł/ po 12.59 zł
Jak dla mnie świetny pod makijaż :)
2,Rimmel Wake Me Up podkład nr 103. Przed 46,99 zł/ po 21.14 zł
Daje efekt świeżej i wypoczętej skóry
3,K*lips Mate Milky Brown nr 3. Przed 25,39 zł/ po 11.42 zł
Dość długotrwały efekt
4,Rimmel Volume Shake Maskara Pogrubiająca. Przed 39.99 zł/ po 17.99zł
Średnio ją lubię
5.Mineralny Róż do policzków nr3. Przed 9,79 zł/ po 4.40 zł
Delikatny róż nadający fajny świeży efekt
6.Puder ryżowy Lovely white chocolate. Przed 23,69 zł/ po 10.66 zł
Jestem z niego mega zadowolona
7,Maybelline Super Stay 24 nr 21. Przed 41,99 zł/ po 18.89 zł
Świetny
I to koniec mojego szaleństwa w Rossmannie. Kupiłam zapasy chyba na cały rok i to po bardzo niskich cenach. Świetnie, że miałam okazje także niektóre z nich wypróbować pierwszy raz i jestem mega zaskoczona. Podzielcie się swoimi zdobyczami w komentarzu ;)
Cziłam się na tą pomadkę z lovely k lips !
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie kochana <3
stay-possitive.blogspot.com
Świetne nowości :)
OdpowiedzUsuńMam pytanie, piszesz o promocji -55%, a przeglądając ceny produktów przed i po, po przeliczeniu troszkę mi się nie zgadza. Jesteś pewna, że skorzystałaś z promocji, aż -55%?
Pozdrawiam!
lublins.blogspot.com
Dziękuje za spostrzegawczość :)
Usuń