Rossmann Promocja

               Hej Kochani!
 
             Długo nie pisałam na blogu, ponieważ miałam dosyć dużo na głowie w ostatnim czasie. Dzisiaj też się nie rozpiszę, ale chciałam was powiadomić, że w Rossmannie odbywa się promocja 2+2. Jeżeli macie aplikacje Rossmann to możecie śmiało korzystać z tej promocji, a jeżeli jeszcze nie to polecam ją zainstalować na swojego smartphona :) Promocja obejmuje dział kremów, maseczek, toników do twarzy, płynów micelarnych, żeli do twarzy. Do końca zostało 6 dni (koniec promocji 31,05). Już niedługo postaram się opublikować posta z  produktami , które kupiłam i jak zwykle trochę o nich opowiem. Pamiętajcie o subskrypcji mojego bloga oraz  zostawienia komentarza i o polecaniu bloga :) 

Komentarze

  1. Jestem bardzo ciekawa jakie produkty zakupiłaś na promocji :D Pozdrawiam i dziękuję bardzo za odwiedziny ♥ wy-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. skorzystałam z tej promocji, fajna akcja ;)
    pozdrawiam, zapraszam :)
    stylowana100latka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czarna maseczka

Maseczki do twarzy Cz.1

Maseczki do twarzy Cz.2