Promocja 2+2
Hej Kochani!
Jak już wcześniej pisałam skorzystałam z promocji 2+2 w Rossmannie. Była to promocja na kremy, toniki, płyny micelarne oraz maseczki. Teraz pokażę wam na co się skusiłam w Rossmannie ;)
1,Nivea Care Lekki Krem Odżywczy
Jest świetny pod każdym względem. Pasuje do każdego typu cery i co najważniejsze nie jest tłusty. Szybko się wchłania i dobrze nawilża. Osobiście nie lubię używać kremów do twarzy, ale ten mnie urzekł. Nie kosztuje dużo, bo zaledwie 9,49 zł. Starcza na długo :)
Jak już wcześniej pisałam skorzystałam z promocji 2+2 w Rossmannie. Była to promocja na kremy, toniki, płyny micelarne oraz maseczki. Teraz pokażę wam na co się skusiłam w Rossmannie ;)
1,Nivea Care Lekki Krem Odżywczy
Jest świetny pod każdym względem. Pasuje do każdego typu cery i co najważniejsze nie jest tłusty. Szybko się wchłania i dobrze nawilża. Osobiście nie lubię używać kremów do twarzy, ale ten mnie urzekł. Nie kosztuje dużo, bo zaledwie 9,49 zł. Starcza na długo :)
2,Barwa Siarkowa Krem Długotrwale Nawilżający
Krem jest świetny na ciepłe i gorące dni. Ale pamiętajmy, że zawiera siarkę i jeżeli macie delikatną skórę to nie używajcie go często, ponieważ może podrażnić skórę co jest dość nieprzyjemne. Zwłaszcza gdy madzie zmiany trądzikowe.Kosztuje 17,99zł
3,Płyn Micelarny Garnier 3w1
Bardzo fajny płyn. Usuwa makijaż bardzo szybko, a co ważne nie podrażnia skóry. Można bez obaw dokonywać nim demakijażu oczu i ust. Ostatnio będąc na warsztatach z makijażu polecono go jako bardzo fajny produkt :) Koszt 19,49zł
4,Lirene Peeling drobnoziarnisty
Stosuje się go 2 razy w tygodniu, aby usunąć martwy naskórek z naszej twarzy. Jest delikatny i nie wysusza oraz nie podrażnia co jest bardzo ważne. Powinno się pamiętać, aby stosować peelingi. Koszt 15,29zł
I tak zakończyła się przygoda zakupowa po tytułem 2+2. Pamiętajcie, aby zostawić komentarz i o subskrypcji bloga żeby być na bieżąco :)
Też ostatnio sk0rzystałam z tej promocji ;)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,
Karolina [blog]
Również Pozdrawiam ;)
Usuńtrzy pierwsze produkty miałam i lubiłam :P
OdpowiedzUsuńaktualnie posiadam ten kremik z bś, jest całkiem fajny, choć wolę ten w wersji matującej :P
pozdrawiam, zapraszam :)
http://stylowana100latka.blogspot.com/2017/06/jak-kupowac-w-lumpeksach.html
Pozdrawiam i z chęcią odwiedzę twojego bloga :)
Usuń