Promocja 2+2

                  Hej Kochani!

Jak już wcześniej pisałam skorzystałam z promocji 2+2 w Rossmannie. Była to promocja na kremy, toniki, płyny micelarne oraz maseczki. Teraz pokażę wam na co się skusiłam w Rossmannie ;)

1,Nivea Care Lekki Krem Odżywczy
          Jest świetny pod każdym względem. Pasuje do każdego typu cery i co najważniejsze nie jest tłusty. Szybko się wchłania i dobrze nawilża. Osobiście nie lubię używać kremów do twarzy, ale ten mnie urzekł. Nie kosztuje dużo, bo zaledwie 9,49 zł. Starcza na długo :)
                                                               



2,Barwa Siarkowa Krem Długotrwale Nawilżający 
           Krem jest świetny na ciepłe i gorące dni. Ale pamiętajmy, że zawiera siarkę i jeżeli macie delikatną skórę to nie używajcie go często, ponieważ może podrażnić skórę co jest dość nieprzyjemne. Zwłaszcza gdy madzie zmiany trądzikowe.Kosztuje 17,99zł

                                                           

3,Płyn Micelarny Garnier 3w1
          Bardzo fajny płyn. Usuwa makijaż bardzo szybko, a co ważne nie podrażnia skóry. Można bez obaw dokonywać nim demakijażu oczu i ust. Ostatnio będąc na warsztatach z makijażu polecono go jako bardzo fajny produkt :) Koszt 19,49zł


4,Lirene Peeling drobnoziarnisty
              Stosuje się go 2 razy w tygodniu, aby usunąć martwy naskórek z naszej twarzy. Jest delikatny i nie wysusza oraz nie podrażnia co jest bardzo ważne. Powinno się pamiętać, aby stosować peelingi. Koszt 15,29zł

I tak zakończyła się przygoda zakupowa po tytułem 2+2. Pamiętajcie, aby zostawić komentarz i o subskrypcji bloga żeby być na bieżąco :)

Komentarze

  1. Też ostatnio sk0rzystałam z tej promocji ;)

    Pozdrawiam,
    Karolina [blog]

    OdpowiedzUsuń
  2. trzy pierwsze produkty miałam i lubiłam :P
    aktualnie posiadam ten kremik z bś, jest całkiem fajny, choć wolę ten w wersji matującej :P
    pozdrawiam, zapraszam :)
    http://stylowana100latka.blogspot.com/2017/06/jak-kupowac-w-lumpeksach.html

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pozdrawiam i z chęcią odwiedzę twojego bloga :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Czarna maseczka

Maseczki do twarzy Cz.1

Maseczki do twarzy Cz.2